W 1995 roku w Łodzi z inicjatywy Michała powstał pierwszy w Polsce klub karaoke. Od tego czasu muzyka stała się nie tylko jego pracą, ale przede wszystkim pasją, którą stara się zarażać innych ludzi. O tym jak jego wrodzona charyzma i spontaniczność przekładają się na prowadzone przez niego imprezy karaoke świadczą opinie zadowolonych klientów.

Anita Spurgiasz
Centrum Rozrywki Jura w Ogrodzieńcu dziękuje że mógł gościć w dniu 19.09.2014 r. Michała Wiśniewskiego wraz z fanami. Pomysł karaoke, gdzie Michał śpiewał ze swoimi przyjaciółmi był fantastyczny , nigdy wcześniej nie gościliśmy gwiazdy, która w ten sposób integrowała się ze swoimi wielbicielami

Anita Spurgiaszmanager ds. Parku kolejowego Centrum Rozrywki Jura

Paulina Bryszewska
Pomysł na imprezę karaoke fantastycznie sprawdził się również na poprawinach. Michał doskonale odnalazł się w roli prowadzącego, porywając do wspólnej zabawy wszystkich gości weselnych a także parę młodą, dla której wizyta Michała była skrywaną do końca niespodzianką! Dziękujemy za wspólną zabawę i polecamy :-)

Paulina BryszewskaANTARO Events

Rafał Młodawski
Pomysł na karaoke doskonale sprawdził się na torze kartingowym. Sportowa rywalizacja w połączeniu z muzycznym akcentem zdały egzamin w 100%. Polecam.

Rafał MłodawskiOpiekun kluczowych klientów Pole Position

Matylda Cerek
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie karaoke z Michałem Wiśniewskim. Było świetnie.  Dzięki temu rozwiązaniu impreza była bardzo udana. Dodała uczestnikom energii do dalszych działań biznesowych.

Matylda CerekDyrektor ds. marketingu - Akuna

Facebook