Na całym świecie imprezy karaoke cieszą się olbrzymią popularnością. Umiejętności wokalne nie grają tutaj żadnej roli. Liczy się wyłącznie dobra zabawa !

W 1996 roku w Łodzi z inicjatywy Michała Wiśniewskiego powstał pierwszy w Polsce klub karaoke. Od tego czasu muzyka stała się nie tylko jego pracą, ale przede wszystkim pasją, którą stara się zarażać innych ludzi.

Nie ważne czy planujesz imprezę integracyjną, duży firmowy event czy kameralne spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół. Chcesz poczuć się jak gwiazda estrady i wyśpiewać co Ci w duszy gra? Nic prostszego ! Impreza karaoke by Karaoke Star Factory to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie.

Dlaczego my?

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę imprezy:

- profesjonalny, wysokiej klasy sprzęt
- zawodowe podkłady karaoke
- charyzmatycznych i doświadczonych prowadzących, wśród których znajduje się również Michał Wiśniewski. Na swoim koncie ma setki poprowadzonych imprez karaoke, tysiące zaśpiewanych utworów a jego doświadczenie sceniczne połączone z wrodzoną spontanicznością gwarantują udaną i niezapomnianą imprezę.

Prowadzący

Hania Hołek

Wokalistka

Artystka młodego pokolenia. Reprezentowała Polskę na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych Langollen International Musical Eisteddfod 2009 w Walii, w ramach którego występował szereg gwiazd światowej sceny muzycznej mi.in. Luciano Pavarotti, Barbara Dickson,Wilord White – Hania znalazła się wtedy wśród piętnastu najlepszych uczestników z pięćdziesięciu krajów świata, m.in. z Chin, USA, Australii, Niemiec, Holandii itd. Zdobyła kilkanaście nagród na festiwalach ogónlnopolskich oraz międzynarodowych w Polsce i za granicą. W programie „Bitwa na Głosy” rzuciła swoim głosem na kolana Wojciecha Jagielskiego. Na co dzień pracuje jako trener wokalny i realizator w studio nagraniowym. Komponuje, pisze muzykę, teksty dla siebie oraz innych artystów. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą solową w studio Black Kiss Records. Uczestniczka programu „The Voice of Poland ” w drużynie Thomsona i Barona.

Michał Wiśniewski

Wokalista

Wokalista i autor tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 20 lat, kiedy to z okazji swoich urodzin postanowił wystawić musical. Muzykę do projektu miał skomponować Jacek Łągwa, z którym wspólnie w 1995 roku założyli zespół Ich Troje. Był to początek pasma sukcesów odnoszonych przez prawie dwadzieścia lat istnienia grupy na polskim rynku muzycznym. Od tego czasu zagrał ponad tysiąc koncertów, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Towarzyszyły mu chóry, orkiestry symfoniczne a także największe nazwiska polskiej i światowej sceny muzycznej. Na przestrzeni lat powołał do życia kilka kolejnych projektów muzycznych m.in. Spooko, Red Head, Renia Pączkowska oraz Michał Wiśniewski & Drużyna Wawrzyna. To właśnie jego charyzmatyczna postać przyciąga na koncerty setki tysięcy fanów. O tym jak niesamowity kontakt ma z publicznością przekonał się każdy, kto chociaż raz miał okazję obserwować go na scenie.

Facebook