Karaoke Star Factory to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, doświadczenie i profesjonalizm prowadzących. To również kompletne zaplecze techniczne, składające się z najnowocześniejszego sprzętu tj. profesjonalnych zestawów nagłośnieniowych, mikserów, projektorów oraz mikrofonów. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę na max 200 osób.

Pojawiając się na Państwa imprezie zapewniamy m.in:

Soundcraft MFXi8 to profesjonalny mikser analogowy wyposażony w 8 kanałów z 3 pasmowym korektorem oraz 3 wyjściami AUX. Nadaje się zarówno na scenę jak i do obsługi wszelakich eventów. Kompaktowe konsolety mikserskie Soundcraft MFX łączą w sobie doskonałe brzmienie i funkcjonalność popularnej serii MPM wraz z wbudowanym 24-bitowym procesorem efektowym firmy Lexicon, który gwarantuje najlepszą jakość brzmienia.

Aktywne dwudrożne kolumny głośnikowe 15” o mocy 450 w /rms. Regulacja barwy niskie/wysokie, wydajny hybrydowy wzmacniacz Crown klasy D, wbudowany intuicyjny 3-kanałowy mikser to tylko niektóre z mocnych stron JBL Eon 515 XT. Renoma firmy JBL jest tak duża że zastosowanie tej kolumny jest bardzo szerokie. Korzyści płynące z wysokiej jakości brzmienia, dużej mocy oraz minimalnej wagi sprawiają, że kolumny JBL doskonale sprawdzają się przy nagłaśnianiu imprez, eventów, konferencji etc. 
EON518S to wysokiej wydajności 18-calowy aktywny, kompaktowy subwoofer o bezpośrednim promieniowaniu. Ma na celu powiększenie skuteczności niskich częstotliwości każdego z systemów EON. Ponadto oferuje wygodę wynikającą z zastosowania zintegrowanego crossover-a stereo i możliwości szeregowego przesyłu sygnału.
Wielofunkcyjny projektor Epson łączy odtwarzacz DVD/DivX z wirtualnym systemem dźwięku surround. Najważniejsze cechy produktu to między innymi: natywna rozdzielczość: 940 x 540 pikseli. automatyczny optymalizator obrazu, który dobiera najlepszy tryb barw, natężenie światła barwnego 2000 lumenów oraz współczynnik kontrastu 3000:1.
Mikrofony Shure są stawiane na pierwszym miejscu przez wykonawców z całego świata. Łagodna prezencja w zakresie średnich częstotliwości zapewnia charakterystyczne, znane na całym świecie brzmienie SM58. Wytrzymała konstrukcja zapewnia skrajną niezawodność. Mikrofony te charakteryzuje dynamiczny kardioidalny kształt.

Facebook